Duszpasterze

Ks. Proboszcz Edward Rysztowski


W naszej parafii od 1 lipca 2000 r. Jest odpowiedzialny za Żywy Różaniec, Służbę Liturgiczną Ołtarza dorosłych oraz przygotowanie dzieci do pierwszej spowiedzi i komunii świętej. Ponadto ksiądz proboszcz jest przewodniczącym elbląskiego oddziału stowarzyszenia Katolicki Ruch Antynarkotyczny "KARAN", oraz prowadzi NZOZ Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny "Dom Zacheusza" KARAN.

Ks. Łukasz Tamski


Wikariusz. W naszej parafii od 22 sierpnia 2011 r. Jest odpowiedzialny za duszpasterstwo dzieci, Odnowę w Duchu Świętym, jeden z kręgów Domowego Kościoła i jeden rocznik przygotowania do bierzmowania.

Ks. Damian Papierowski


Wikariusz. W naszej parafii od 2014 r. Jest odpowiedzialny za duszpasterstwo młodzieży, Krąg Biblijny, Służbę Liturgiczną Ołtarza, lektorów oraz jeden rocznik przygotowania do bierzmowania. Katechizuje w Gimnazjum nr 1.

Ks. Łukasz Gaca


Wikariusz. W naszej parafii od 2015 r. Jest odpowiedzialny za duszpasterstwo Służby Liturgicznej Ołtarza ministrantów oraz Ochotników Cierpienia.

Ks. Prof. dr hab. Jacek Neumann


Rencista. Już od wielu lat związany z naszą parafią. Chociaż zamieszkuje poza parafią pomaga nam jak tylko może, szczególnie w niedzielę.