Aktualności

Wpisał Ks. Proboszcz | 23.07.2016 15:34:27

XVII Niedziela Zwykła

Serdecznie witamy Ks. Sławomira Milde Przewodnika grupy pielgrzymkowej Elbląg – Północ. Bóg zapłać za Słowo Boże. Gorąco zachęcamy do włączenie się w pielgrzymowanie do Pani Jasnogórskiej. Możemy także towarzyszyć pielgrzymom duchowo poprzez modlitwę, ofiarowanie udziału Mszy Św. wieczornej, wspólne odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego. Jest także możliwość złożenia pielgrzymom prośby o modlitwę. Zachęcamy pisania na kartkach intencji, w których modlić się będą pątnicy zmierzający do Częstochowy. Po Mszach Św. okazja do wsparcia pielgrzymki swoimi ofiarami.

Jutro wspomnienie św. Jakuba Apostoła oraz św. Krzysztofa. Św. Krzysztof jest czczony jako patron kierowców i podróżujących. Tradycyjnie będzie możliwość pobłogosławienia swoich pojazdów po Mszach Św. o godz. 12.00 i 20.00. Przy tej okazji będziemy zbierali ofiary na MIVA Polska – organizacją zakupująca różnego rodzaju pojazdy dla polskich misjonarzy. Więcej informacji na stronie: www.miva.pl

We wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny. Szczególne święto dla naszej parafii i naszych rodzin. Pamiętajmy o naszych rodzicach, babciach, dziadkach. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. W piątek wspomnienie św. Marty.

Biuletyn Parafialny