Aktualności

Wpisał Ks. Proboszcz | 19.10.2014 13:13:01

XXIX Niedziela Zwykła

Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych! W dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 16.30. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 16.30. Niech nasza wspólna modlitwa różańcowa pozwala doświadczać bliskości i mocy Pana Boga.

Rok I przygotowujący się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w środę na katechezę o godz. 19.00 do salki Domu Parafialnego. Natomiast rok II przygotowań do bierzmowania swoje spotkanie będzie miał w poniedziałek o godz. 19.00.

Młodzież tradycyjnie już zapraszamy w piątek na godz. 19.00 na wspólną modlitwę. W sposób szczególny zapraszamy osoby nowe, które jeszcze nie uczestniczyły w takich spotkaniach.

W kościele są rozłożone koperty, w których znajdują się kartki na wypominki i Mszę Św. zbiorową „gregoriankę”. Zachęcamy do skorzystania z tej tradycyjnej formy troski o zmarłych. Więcej informacji na temat wypominek i Mszy Św. zbiorowej „gregorianki” znajdziecie w dzisiejszym numerze biuletynu a także w sekcji artykuły na stronie internetowej Wypominki. Czym są i skąd się wzięły?

Biuletyn Parafialny