Aktualności

Wpisał Ks. Proboszcz | 17.02.2018 15:35:13

I Niedziela Wielkiego Postu

Rozpoczął się Wielki Post. Poprzez modlitwę, post i jałmużnę chcemy jak najlepiej przygotować się do spotkania ze Zmartwychwstałym Zbawicielem. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 11.30, 17.30 i dzieci na godz. 16.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym od przyszłej niedzieli o godz. 16.30. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się w naszej parafii 18 marca. Bardzo proszę o modlitwę.

Młodzież zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową na godz. 19.00.

Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania we wtorek: Rok II 18.30, Rok I 19.15.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za pełne życzliwości i otwartości podejmowanie nas podczas wizyty duszpasterskiej. Doświadczenie wspólnej modlitwy, wsłuchanie się w wybrany fragment Pisma Świętego, dzielenie się sobą bardzo nas ubogaciło. Wasze problemy i cierpienia stały się przedmiotem naszej modlitwy. Dziękujemy także za złożone ofiary. Jeżeli jakakolwiek sytuacja uniemożliwiła Państwu przyjęcie księdza po kolędzie istnieje możliwość indywidualnego umówienia się celem uzgodnienia dnia i godziny dogodnej dla Was na spotkanie. Z chęcią przyjdziemy celem pobłogosławienia rodziny, mieszkania, wspólnej modlitwy.

W czasie Wielkiego Postu po raz kolejny zapraszamy na Drogę Krzyżową w formie biegu. Temat rozważań: GRZECHY CUDZE Spotykamy się w soboty o 8.00 w Bażantarni przy muszli koncertowej, po krótkim wprowadzeniu do tematu, biegniemy w ciszy spokojnym tempem do kolejnej stacji, słuchamy rozważań przygotowanych przez Kapłana, chwila ciszy i ruszamy dalej w ten sposób pokonujemy dystans ok. 2-3 km. Zapraszamy: 17 lutego, 24 lutego, 3 marca, 10 marca, 17 marca.

Biuletyn Parafialny