Aktualności

Wpisał Ks. Proboszcz | 22.10.2016 19:48:47

XXX Niedziela Zwykła

Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny pod hasłem „Ochrzczony to znaczy posłany”. Potrzeba, abyśmy posiadali świadomość, że jesteśmy odpowiedzialni za Misje, za niesienie Ewangelii do każdego zakątku świata.5.

Trwa miesiąc październik – czas wzmożonej modlitwy różańcowej, umiłowanej formy rozmowy z Panem Bogiem przez św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnych nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o 16.30. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątko na godz. 16.30. Gorąco prosimy o wspólny różaniec w Waszych rodzinach.

31 października o godz. 16.00 nasza parafia organizuje Bal Wszystkich Świętych. Zachęcamy dzieci do przebrania się w postacie różnych świętych. Zapisy w zakrystii do 25 października. Gorąco wszystkie dzieci zapraszamy i życzymy miłej zabawy w gronie małych wielkich Świętych.

Młodzież naszej Parafii we współpracy z Parafią św. Wojciech i Parafią Św. Pawła przygotowuje nabożeństwo „Nocy Świętych”, które odbędzie się 31 października o godz. 19.00 w Kościele św. Wojciecha. Nabożeństwo to jest odpowiedzią na pogańskie zwyczaje halloween. Więcej informacji można znaleźć na ulotkach rozłożonych przy wyjściu z kościoła. Osoby, które przyjdą na nabożeństwo prosimy o zabranie świec, które będą wykorzystane podczas procesji świętych.

Zapraszamy Kandydatów do Bierzmowania I rok na spotkanie formacyjne we wtorek o godz. 19.00.

Rok II przygotowania do bierzmowania zapraszamy w środę na godz. 19.15 do salki Domu Parafialnego.

Biuletyn Parafialny