Aktualności

Wpisał Ks. Proboszcz | 29.11.2015 10:55:09

I Niedziela Adwentu

Gorąco zachęcamy do uczestniczenia we Mszach roratnych, we wszystkie dni powszednie o godz. 6.00 rano. Podczas rannych Eucharystii będziemy słuchali krótkich rozważań dotyczących naszego dziedzictwa narodowego, wyrastającego z Chrztu, które jako naród przyjęliśmy przed tysiąc pięćdziesięciu laty oraz uczynkach miłosierdzia.

Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w naszej parafii w III Niedzielę Adwentu – 13 grudnia. Proszę o modlitwę.

Tradycyjnie na Mszy Św. o godz. 8.30 i 11.30 zostaną pobłogosławione opłatki na nasz wigilijny stół. Bóg zapłać za składane ofiary przy przyjmowaniu opłatków.

W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca. W czwartek prosimy o modlitwę i zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji świętych i licznych powołań do służby Panu Bogu. Po Mszy Św. południowej nabożeństwo i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. Korzystajmy z możliwości audiencji u Pana Jezusa.

W piątek tradycyjnie chciejmy zadośćuczynić Panu Jezusowi przystępując do Komunii Św. i modląc się do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź o 11.30, 16.00, 17.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca dlatego kandydatów do bierzmowania rok I i II w ramach cotygodniowych spotkań zapraszamy w piątek na Mszę Św. na godz.19.00.

W sobotę zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwie do Świętej Rodziny, które rozpocznie się o godz. 12.00. Msza Św., katecheza, adoracja i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Uczcijmy Niepokalane Serce Maryi, zawierzmy siebie, swoje małżeństwa i rodziny Panu Jezusowi.

Biuletyn Parafialny