Aktualności

Wpisał Ks. Proboszcz | 29.08.2014 21:48:53

XXII Niedziela Zwykła

Dzisiejsza XXII Niedziela Zwykła kończy wakacje. Jutro podczas Mszy Św. o godz. 8.00 pragniemy zawierzyć Panu Bogu nasze dzieci, młodzież nauczycieli i wszystkich pracowników w Nowym Roku Szkolnym 2014/2015. Gorąco zachęcamy do udziału w nabożeństwie. W poniedziałek przypada także 75. rocznica II wojny światowej, dzień modlitw o pokój na świecie.

Od września Msza Św. wieczorna o godz. 18.00, a w niedzielę dodatkowa Msza Św. o godz. 17.00.

Z tydzień na Mszy Św. o godz. 11.30 poświęcenie przyborów i podręczników dla naszych Pierwszoklasistów.

W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca września. W czwartek prosimy i zapraszamy do wspólnej modlitwy o święte i liczne powołania do Służby Panu Bogu. Podczas Mszy Św. Komunia św. pod postacią chleba i wina. Adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy Św. południowej do godz. 18.00. Zachęcamy do odwiedzania Pana Jezusa.

W piątek prosimy o uczczenie Najświętszego Serca Pana Jezusa poprzez przyjęcie Komunii św. Spowiedź pół godziny przed Mszą Św. 11.30, 16.00 (dzieci), 17.30. Odwiedziny chorych według ustalonego porządku, można zgłaszać nowe osoby, która chcą przyjąć Komunię św. w domu.

W sobotę zapraszamy na nabożeństwo do naszych Patronów. Za pośrednictwem Maryi i Józefa chcemy u Pana Jezusa wypraszać potrzebne łaski w każdej potrzebie naszych małżeństw i rodzin. Nowenna rozpocznie się Mszą Św. o godz. 12.00.

Biuletyn Parafialny