Aktualności

Wpisał Ks. Proboszcz | 18.05.2019 16:54:09

V Niedziela Wielkanocna

W dzisiejszą niedzielę nasza parafia przeżywa ogromną Uroczystość. 31 dzieci po raz w pełni będzie uczestniczyło we Mszy Św., o godz. 11.15 przystępując do Komunii Św. Bardzo proszę całą wspólnotę naszej Parafii o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dzieci i naszej świątyni: rodzicom, dzieciom, Paniom katechetce i organistce, panu kościelnemu, księżom. Bóg zapłać! Od poniedziałku do piątku włącznie Msza Św. dla dzieci o 17 – Biały Tydzień. W sobotę jedziemy do Matki Bożej, do Gietrzwałdu.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, śpiewem litanii loretańskiej ku czci Matki Bożej oraz czytanką maryjną codziennie o 19.30. Zachęcamy do udziału we wspólnej modlitwie.

W przyszłą niedzielę Rocznica Pierwszej Komunii Świętej.

Do Uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na nabożeństwa Drogi Światła w każdą niedzielę. Chciejmy rozważać spotkania ze Zmartwychwstałym. Dla naszego rozwoju duchowego potrzeba nie tylko współcierpienia z Chrystusem, ale i współweselenia się, że On Zmartwychwstał. W niedzielę o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Światła.

Biuletyn Parafialny