Aktualności

Wpisał Ks. Proboszcz | 17.06.2017 12:48:32

XI Niedziela Zwykła

W piątek Uroczysta Msza Św. na zakończenie Roku Szkolnego o godz. 8.00. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i grono pedagogiczne. Podziękujmy Panu Bogu za otrzymane łaski i prośmy o Boże bł. na wakacje. Młodzież zapraszamy w piątek na godz. 18.00 na Mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego i formacyjnego. Będziemy dziękować Panu Bogu za wszelkie łaski i prosić o bezpieczny czas wakacji.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy aktywne włączyli się w przeżycie Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję za świadectwo wiary, za modlitwę. Dziękuję także wspólne świętowanie naszych Jubileuszy i udział w sobotnim nabożeństwie do naszych Patronów. Niech Święta Rodzina Was wszystkich ma w swojej opiece.

Od przyszłej niedzieli do końca wakacji nie będzie Mszy Św. o godz. 17.00.

Trwają nabożeństwa „czerwcowe”. Prośmy, aby Pan Jezus przemieniał nasze serca na wzór swojego Serca. Zapraszamy codziennie o godz. 19.30.

Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania (ROK I) odbędzie się we wtorek o godz. 18.30.

Zachęcamy do udziału w pielgrzymowaniu na Jasną Górę. Spotkanie przed pielgrzymkowe odbędzie się dzisiaj, 18 czerwca o godz. 19.00. w kościele Św. Wojciecha.

Biuletyn Parafialny