Aktualności

Wpisał Ks. Proboszcz | 30.08.2015 10:34:32

XXII Niedziela Zwykła

Ostatnia niedziela wakacji, we wtorek rozpoczyna się Nowy Rok Szkolny 2015/2016. Zapraszamy uczniów i pracowników szkół na Mszę Św. o godz. 8.00. Chcemy zawierzać nadchodzący czas Panu Bogu, prosić Go o światło Ducha Świętego, o potrzebne dary i łaski w ciągu całego roku.

Od jutra Msza Św. wieczorna o godz. 18.00 a od przyszłej niedzieli dodatkowa Msza Św. o godz. 17.00.

W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca. W czwartek prosimy o modlitwę w intencji świętych i licznych powołań do służby Panu Bogu. W tym dniu Komunię Św. udzielamy pod postacią chleba i wina. Adoracja Najświętszego Sakramentu od Mszy Św. południowej do 18.00. Krąg Biblijny zapraszamy w czwartek na godz. 19.00 na pierwsze powakacyjne spotkanie. Chcemy nadal karmić się Słowem Bożym, które jest dla nas umocnieniem. Rozpoczęcie nowego cyklu spotkań jest dobrą okazją dla tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w takich spotkaniach.

Młodzież zapraszamy na Mszę świętą związaną z rozpoczęciem kolejnego roku formacji. Chcemy powierzać Panu Bogu ten cały nadchodzący rok i prosić Go o błogosławieństwo. Zapraszamy w piątek na godz. 19.00. Ponadto po Mszy zapraszamy na spotkanie integracyjne.

Zapraszamy wszystkich w sobotę na nowennę do naszych Patronów. Za pośrednictwem Maryi i Józefa prosić będziemy Pana Jezusa o potrzebne dary w naszym życiu. O godz. 12.00 Msza Św. z katechezą, nowenna do Świętej Rodziny, która zakończy się indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

Biuletyn Parafialny