Duszpasterze

Ks. Proboszcz Edward Rysztowski


W naszej parafii od 1 lipca 2000 r. Jest odpowiedzialny za Żywy Różaniec, Służbę Liturgiczną Ołtarza dorosłych oraz przygotowanie dzieci do pierwszej spowiedzi i komunii świętej. Ponadto ksiądz proboszcz jest przewodniczącym elbląskiego oddziału stowarzyszenia Katolicki Ruch Antynarkotyczny "KARAN", oraz prowadzi NZOZ Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny "Dom Zacheusza" KARAN.

Ks. Damian Papierowski


Wikariusz. W naszej parafii od 2014 r. Jest odpowiedzialny za duszpasterstwo młodzieży, Krąg Biblijny, Służbę Liturgiczną Ołtarza, lektorów, Kościół Domowy. Katechizuje w Szkole Podstawowej nr 9. W Caritas Diecezji Elbląskiej koordynuje Szkolne Koła Caritas.

Ks. Marcin Rusiecki


Wikariusz. W naszej parafii od 2018 r. Jest odpowiedzialny za duszpasterstwo dzieci, Służby Liturgicznej Ołtarza ministrantów, Odnowę w Duchu Świętym. Przygotowuje młodzież do bierzmowania. Katechizuje w Szkole Anglojęzycznej Regent w Elblągu.

Ks. Prof. dr hab. Jacek Neumann


Rencista. Już od wielu lat związany z naszą parafią. Chociaż zamieszkuje poza parafią pomaga nam jak tylko może, szczególnie w niedzielę.

Ks. dr Stanisław Gorgol


Rezydent. Ks. Stanisław aktualnie powrócił z misji w Wenezueli, z sanktuarium Chrystusa dobrej podróży. Wcześniej pracował na misjach w Ekwadorze, Wenezueli, Rosji. Prowadził parafię Trójcy Świętej w Elblągu. Dzisiaj głosi Ewangelię, jedna z Panem Bogiem i niesie pomoc potrzebującym, mieszka w naszej parafii i bardzo nam pomaga.